-7%

Зовнішній портативний накопичувач HOCO UD12 PSSD Mobile SSD 1 TB
6 200 ₴
5 780 ₴
- В наявності
- Код: 38574
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній накопичувач HOCO PSSD Mobile SSD UD12 1 TB
Переваги цієї моделі:
Зовнішній накопичувач можна під'єднати як до комп'ютера або ноутбука, так і до смартфона або планшета на Android, що підтримує функцію OTG
Обсяг пам'яті становить 1TB
Характеристики:
- Тип інтерфейсу: Type-C, USB 3.0
- Матеріал: корпус з алюмінієвого сплаву + PCB + ABS
- Обсяг пам'яті: 1TB
- Сумісність: Windows XP / 7 / 8 і вище, Mac OS X 10.5 і вище, Linux 2.4.x і вище, Android 4.0 і вище (потрібне підтримка OTG)
- Робоча напруга / струм: DC5V / 440mA
- Інтерфейс: Type-C, підтримка протоколів: USB3.1 Gen2, максимальна швидкість передавання 10Gbps
- Швидкість читання й запису: Gen2: швидкість читання до 550MB/s, швидкість записування до 450MB/s.
- Протокол інтерфейсу комп'ютера/ мобільного телефона USB3.0: читання до 400MB/s, запис до 400MB/s.
- Протокол інтерфейсу комп'ютера/ мобільного USB2.0: швидкість читання/записування 30MB/s
- З кабелем — адаптером 2-в-1 USB-C + USB-C на USB-A, L = 30 см
- Розмір: 102*32*8мм
- Вага: 46 г
EAN 6931474755131
id up-000010186
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 8 мм |
| Вага | 46 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 780 ₴






