
Комплект пам'яті DDR5 32 GB KIT (2x16G) 5200MHz G.SKILL Flare X5 AMD EXPO Black 1.20V CL36
5 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 38678
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Комплект пам'яті DDR5 32 GB KIT (2x16G) 5200MHz G.SKILL Flare X5 AMD EXPO Black 1.20V CL36
В епоху багатоядерних систем неперевершена швидкість роботи пам'яті DDR5 дає змогу висококласним процесорам витягувати дані з безпрецедентною швидкістю. Грайте, створюйте контент, відкривайте сотні вкладок у браузері, працюйте в декількох програмах одночасно — тепер ваш ПК зможе виконувати комплексні завдання ще швидше.
Бренд G.SKILL
Ви отримаєте всі інструменти контролю й керування.
Бренд: G.Skill
Призначення: Пам'ять для настільних комп'ютерів
Ефективна частота, МГц: 5200
Штатні таймінги: CL36-36-36-83
Радіатори: є
Підтримка AMD EXPO: є
Комплект — 2 модулі
Напруга живлення — 1,2 В
Підсвітка — немає
Артикул F5-5200J3636C16GX2-FX5
id hot-00
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | G.SKILL |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Особливості | non-ECC, Unbuffered |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Масив | PC5-41600 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
- Ціна: 5 550 ₴




