
Зарядний пристрій XO CE18 30 ват набір із кабелем Type-C - Type-C yellow
545 ₴
- Немає в наявності
- Код: 14622
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій XO CE18 1*Type-C 30W
Комплект із кабелем Type-C - Type-C
Зазвичай разом із телефоном або іншим ґаджетом, який заповнює рівень енергії за допомогою особливого пристрою, є мережевий адаптер. Але, як і будь-який інший девайс, зарядний блок може загубитися і вам буде необхідна заміна. XO — це зарядка для телефона, для планшета, для портативних пристроїв, що носяться. Модель забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якнайдовше зберегти працездатність вбудованого акумулятора та заповнення заряду якнайшвидше. Якщо знадобиться, його можна застосовувати й для інших пристроїв, головне — звертайте увагу на сумісність роз'ємів і потужність струму.
З джерелом енергії точно не буде труднощів, потужність заряджання XO CE18 становить 30 W. Разом із вихідною силою струму це надає максимально швидке заряджання вашого пристрою.
EAN 6920680851775
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Жовтий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 42.5 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 545 ₴






