
Зовнішній накопичувач USB3.2 SILICON POWER Stream S07 6TB 3.5" SP060TBEHDS07C3K
11 100 ₴
9 601 ₴
- В наявності
- Код: 38680
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній накопичувач USB3.2 SILICON POWER Stream S07 6TB 3.5" SP060TBEHDS07C3K
USB 3.2 Gen 1: передавання та відтворення. Швидко
Слово «зовнішній» більше не буде вас бентежити: Stream S07 має високошвидкісний інтерфейс USB 3.2 Gen 1, який дає змогу передавати дані зі швидкістю до 5 Гб/с. Завдяки цьому немає затримки під час збереження, передавання або відтворення інформації на ПК, ноутбуках, ігровій консолі або іншому сумісному пристрої й дає змогу використовувати його як додатковий простір зберігання даних. Дає змогу переносити великі за обсягом файли та виконувати роботу набагато швидше, а ви зможете перемкнутися на щось інше.
Розвага за графіком
Заглибленість справами в повсякденному житті не завжди дає змогу залишитися вдома та подивитися улюблені ТВ шоу, головні спортивні події або кінофільми. Якщо ви маєте S07, не хвилюйтеся — під'єднайте його до сумісного Smart TV і записуйте фільми, ніби ви вдома. Радійте свободою та життя, насолоджуючись кожним моментом, не сидите перед екраном в очікуванні улюбленої телепередачі.
Тріщини в корпусі
Stream S07 не випадково стилізований під камінь, оскільки саме камінь є символом довговічності та міцності. І так само, як і в вікового каменю, у корпусі пристрою є «тріщини». Вони мають подвійне призначення. По-перше, виконують функцію вентиляційних отворів для тепловідведення. По-друге, вбудовані в них неонові діоди загоряються, коли пристрій під'єднаний або обробляє дані.
Продуманий дизайн і практична функціональність
У чому користь гарного дизайну, якщо немає йому розумного застосування? З огляду на різні потреби, S07 був створений таким, що його можна розмістити як завгодно: поставити вертикально або покласти на стіл — в обох випадках він матиме вигляд і працюватиме однаково добре. Для економії енергії передбачене автоматичне перемикання в режим «спання» — це корисно для довкілля та вашого гаманця.
Артикул SP060TBEHDS07C3K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silicon Power |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 6000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Інтерфейс | USB 3.2 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 35 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | USB |
- Ціна: 9 601 ₴





