
Миша Patriot Viper V530 Optical чорна
899 ₴
- В наявності
- Код: 38685
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Миша Patriot Viper V530 Optical чорна
Світлодіодна ігрова миша Patriot Viper V530 — ідеальний вибір для гравців початкового рівня або для звичайних гравців. Завдяки зручному дизайну та оптичному сенсору з роздільною здатністю 4000 точок на дюйм це ідеальний варіант, що дає змогу домінувати над своїми друзями під час гри.
У поєднанні з програмним забезпеченням Viper V530 дає змогу запрограмувати до 7 макроскнопок для швидкого доступу під час інтенсивних ігрових сесій і налаштувати 6 користувацьких колірних профілів.Ергономічний дизайн і ковзні подушки з ПТФЕ забезпечують максимальну продуктивність і швидкість на будь-якій поверхні. Завдяки дворічній гарантії V530 сумісний практично з усіма операційними системами Windows, включно з Windows 10 і пізнішими, Mac OS X або пізнішими.
Особливості:
- Ергономічний дизайн
- Максимальна роздільна здатність: 4000 dpi
- 7 програмованих кнопок
- Великі плавноковзні ніжки
- Вага: 0.13 кг
Артикул PV530OULK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 42 мм |
| Вага | 130 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 4000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 7 |
- Ціна: 899 ₴









