Мережевий адаптер + кабель 4 порти 45 ватів Hoco C127a — набір для швидкого заряджання
Швидкий зарядний пристрій бренда ХОКО, обладнаний роз'ємами USB-C + 3 USB на 45 ватів сумарно
- Бренд: HOCO
- Швидке заряджання QC PD: Є
- Дод. роз'єми: Type-c
- Кабель у комплекті: є
- Потужність (W): 45W
- Сила струму (А): 3.0A
- Тип ЗП — Універсальний
- Комплект. Набір із кабелем юсбсб-сюсб-с
- Вихід USB-A 3 штуки + Type-C
- Протокол заряду QC 2.0/3.0
Артикул 6942007607940
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Потужність | 45 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴







