IP-камера TP-Link Tapo C110 3MP N300 UA UCRF — сертифікована в Україні. офіційна гарантія 12 місяців від авторизованих сервіс-центрів
IP-камера TP-LINK Tapo C110. Отримуйте повідомлення, коли камера виявляє рух, і переглядайте відзняті записи. Ви також можете персоналізувати параметри, вказавши важливі зони виявлення руху, щоб усе, що відбувається, фіксувалося тільки в обраній зоні. Не будіть дітей, коли вони входять до своєї кімнати. Доглядайте за ними зі свого телефона завдяки нічному вигляду на відстані до 9 метрів — і вам буде спокійно, і діти спатимуть. Відео високої роздільної здатності 3 МП дасть змогу отримати чітке зображення.
Це поліпшить розпізнавання облич на відстані. Спілкуйтеся з близькими за допомогою вбудованого мікрофона та динаміка.
4897098682760
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Прямокутний |
| Застосування | Внутрішня |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3.2" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Програмне |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Дальність LED підсвічування | 9 м |
| Загальні | |
| Напруга | 9 В |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 99 мм |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 861 ₴







