Зовнішній жорсткий диск 2 TB Seagate Ultra Touch STMA2000400
Прийшов новий стандарт портативних сховищ Seagate — Ultra Touch HDD. Прагнучи до стійкого розвитку, цей диск містить не менш ніж 30% перероблених матеріалів за вагою та має 100% паковання, придатне для вторинного перероблення. Гладкий, природний дизайн — цей легкий і портативний накопичувач привнесе у ваш робочий простір м'яку елегантність. Крім того, він сумісний з USB-C за принципом plug-and-play з ПК, Mac і Chromebook.
- Форм-фактор: 2.5",
- Інтерфейс: USB Type-C
STMA2000400
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 13.2 мм |
| Вага | 168 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 942 ₴







