
IP камера Hikvision DS-2CD1021-I(F) 4mm
2 990 ₴
- В наявності
- Код: 38805
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP камера Hikvision DS-2CD1021-I(F) 4mm
Принцип дії
Вулична 2 Мп IP-камера Hikvision DS-2CD1021-I — це професійне рішення для організації відеоспостереження на вулиці або в приміщенні, корпус зі ступенем захисту від пилу та вологи IP67.
Камера з ІЧ-підсвіткою до 30 метрів дає змогу фіксувати те, що відбувається в умовах слабкої освітленості або повної темряви. Наявність широкого динамічного діапазону (DWDR) дає змогу знімати сцени, що містять різнокопристрасні деталі. Пристрій відповідає всім сучасним стандартам: матриця 1/2.8" Progressive scan CMOS, об'єктив із фокусною відстанню 4 мм, підтримка живлення PoE.
Особливості
- Мережева камера HikVision побудована на базі 1/2.8-дюймовий CMOS-матриці прогресивного сканування з максимальною роздільною здатністю 1920x1080 пікселів і частотою кадрів 25 Fps. Пристрій пристосований до роботи в режимі «день/ніч», є вбудований детектор руху та механічний ІЧ-фільтр для корекції кольору у світлу/темну пору доби. Компресія відеоданих проводиться за допомогою прогресивного кодека H.264, суттєво заощаджуючи дисковий простір відеореєстратора.
- Пристрій має два інтерфейси: це стандартний мережевий роз'єм RJ-45 і роз'єм для під'єднання 12-вольтового джерела живлення. Порт RJ-45 підтримує функцію живлення через мережу Ethernet (PoE), що усуває потребу у використанні звичайного БЖ, що полегшує процес інсталяції та ліквідує витрати на закупування та прокладання силових кабелів до місця встановлення камери. Максимальна споживана камерою потужність становить 6,5 Вт. IP-камера прекрасно адаптована до непередбачуваного клімату нашої країни, діапазон робочих температур надзвичайно широкий — він лежить в інтервалі від -30 до 60 °C, за допустимого рівня вологості до 95%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 178 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 68 мм |
| Вага | 270 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 990 ₴



