
IP камера Hikvision DS-2CD1023G2-IUF 2.8mm
3 350 ₴
- В наявності
- Код: 38806
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
IP камера Hikvision DS-2CD1023G2-IUF 2.8mm
- IP камера Hikvision DS-2CD1023G2-IUF 2.8mm
- Висока якість зображення з роздільною здатністю 2 Мп
- Підтримка виявлення людей і транспортних засобів
- Чітке зображення за сильного контрового світла завдяки технології DWDR
- Захист від води та пилу (IP67)
- EXIR 2.0: передова інфрачервона технологія з великим ІЧ-діапазоном
- Підтримка вбудованої пам'яті обсягом до 256 ГБ (слот для SD-карти) (опціонально)
- Вбудований мікрофон для захисту звуку в режимі реального часу (опціонально)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по горизонталі | 92 град. |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 69 мм |
| Вага | 265 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴


