IP камера Imou Bullet IPC-F22AP
- Матриця 1/2.8" 2Мп CMOS
- Макс. роздільна здатність 2Мп (1920 x 1080)
- Фокусна відстань 2.8 мм
- Тип підсвічування ИК
- Дальність підсвічування 30 м
- Кути огляду Г: 102°, В: 54°, Д: 120°
- Відеокомпресія H.265/H.264
- Частота кадрів (головний потік) 1920 x 1080 25 к/с
- Цифрове збільшення 16х
- Мобільні платформи iOS, Android ONVIF
- Мережеві інтерфейси 1 x Ethernet 100 Мбіт/с
- Виявлення облич Підтримують
- PoE Підтримують
- Потужність споживання 3.5 Вт
- Робоча температура -30°C~+60°C
- Ступінь захисту IP67
- Розміри 147.7 × 74.2 × 74.2 мм
- Вага 210 г
- Розмір паковання (Ш х В х Г) 704 x 148 x 148 мм
- Вага брутто 0.163 кг
- Термін гарантії 12 мес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 280 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 750 ₴



