IP камера Imou Cell GO IPC-B32P-V2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 2 Мп |
| Загальні | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 74 мм |
| Вага | 223 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴







