
Подушка для шиї — автомобільна Baseus ComfortRide Series Double-Sided Car Headrest Pillow Cluster
944 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37941
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Автомобільна подушка для підголівника Baseus Comfort Ride Black (C20036403111-00)
Ви щодня їздите на роботу або працюєте водієм, але через незручне сидіння у вас болить шия або верхня частина спини та лопатки? Подушка для підголівника Baseus може розв'язати ці проблеми!
Дві сторониПодушка виготовлена з двох різних матеріалів — штучної шкіри та замші — які будуть фантастично підходити для різних сезонів і температур. Прохолодна на дотик шкіра ідеально підійде для літа — вона не тільки не створюватиме враження зайвої спеки, але й легко чиститься. Замша, з іншого боку, буде дуже добре працювати в холодну пору року, коли вам потрібне додаткове тепло.
Високоякісне наповненняМодель наповнена волокнами DuPont Sorona. Вони є м'якими та пружними, і передусім не мають запаху та добре пропускають повітря. Завдяки своїй структурі вони допомагають м'язам розслабитися і зняти напруження. Конструкція дає передишку м'язам і є підтримкою для голови, шиї та плечей.
Дуже проста у встановленніПодушка обладнана двома ременями, з'єднаними пряжкою — просто обтягніть підголівник ременями, застебніть пряжку, відрегулюйте довжину — і все готово! Завдяки такому кріпленню виріб підходить до більшості підголівників.
Продуманий дизайнБоковини подушки виготовлені з товстішої шкіри, яка запобігає деформації. Вона довговічна та забезпечує велику підтримку. Застібка-блискавка, вшита у виріб, має естетичний вигляд і приємна на дотик.
Технічні характеристики:- Колір: чорний
- Матеріал: поліестер + PU шкіра + замша
- Вага: 250 г
- Розміри: 300 x 210 x 120 мм
Артикул C20036403111-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дорожня |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 21 см |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 12 см |
| Вага | 250 г |
| Стан | Новий |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
- Ціна: 944 ₴










