
Зарядний пристрій швидкий 2 порти Grand D20QP-1 2 USB QC 3.0 18 W + PD20W + кабель Type-C to Type-C
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 37981
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій Grand D20QP-1 BLACK + кабель Type-C to Type-C
Найчастіше в комплекті з телефоном або іншим девайсом, акумулятор якого відновлює заряд за допомогою спеціального ЗП, постачається зарядний блок. Але, як і будь-який інший девайс, зарядний блок може загубитися і вам знадобиться нове "заряджання". Мережевий зарядний пристрій Grand D20QP-1 2 USB QC3.0 18W + PD20W Type-C to Type-C Cable — це зарядка для Apple AirPods, для телефона, для планшета, для портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність і силу струму, допоможе максимально довго зберегти робочі параметри АКБ і заповнення заряду за мінімальний термін. У певних ситуаціях його можна застосувати й для інших приладів, головне — звертайте увагу на сумісність портів і потужність струму.
Особливості електрики
З джерелом струму точно не виникне складнощів, потужність заряджання Grand D20QP-1 2 USB QC3.0 18W + PD20W Type-C to Type-C Cable становить 20 Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально ефективне заряджання вашого смартфона.
Особливості під'єднання
Grand D20QP-1 2 USB QC3.0 18W + PD20W Type-C to Type-C Cable — це зарядний пристрій з 1 USB-A та 1 USB-C портами, під'єднати кабель і почати заряджання можна дуже швидко. До комплекту постачання входить шнур.
Ключові нюанси комплектації та конструкції представленої моделі — це блок живлення технологія швидкого заряджання, адаптер з USB-C портами, адаптер зі знімним кабелем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 155 ₴




