
Органайзер для автомобіля Baseus Organize Fun Series Car Console Storage C20256502111-00
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39026
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Органайзер для автомобіля Baseus Organize Fun Series Car Console Storage C20256502111-00
Усі дрібниці під рукою
Для тих, хто цінує лад і любить, коли аксесуари та дрібниці перебувають на своїх місцях, ідеальним вибором стане органайзер у машину Baseus OrganizeFun Series Car Console Storage Cluster. Органайзер, що складається з двох відділень, вміщає велику кількість речей, які можуть стати в пригоді в дорозі. Просте та надійне встановлення, преміальні матеріали та міцна конструкція перетворюють органайзер на необхідний атрибут у салоні вашого авто.
Поєднання елегантного стилю і високої надійності
Міцний корпус органайзера стійкий до деформації, тому будь-які тендітні речі, поміщені в нього, залишаться цілими. Обтягнутий приємною на дотик м'який екошкірою, огранайзер має вигляд, як стильний аксесуар преміумкласу.
Для всього знайдеться місце
Завдяки двом містким відділенням в огранайзері знайдеться місце для великої кількості дрібних предметів, які зазвичай дуже складно знайти, коли вони потрібні. Ключі, смартфон, зарядний блок, бездротові навушники, дрібні монети та банківські картки тепер є в одному місці та завжди доступні. Підсклянник вміщує місткість із напоєм і чудово підходить для перевезення кави в машині без небезпеки пролити його в салоні.
Встановлення за секунду
Завдяки спеціальній формі органайзер легко поміщається в простір між сидіннями та міцно фіксується в одному положенні. Тому будь-які різкі маневри та гальмування не зрушать його з місця, а отже — всі речі будуть в порядку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 168 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Додатково: | |
| Вага | 600 г |
| Призначення | Для дрібниць |
- Ціна: 950 ₴










