Жорсткий диск WD Ultrastar DC HC520 12 TB 3.5 (HUH721212ALE604)
Цей жорсткий диск має об'єм 12 ТВ. Належить до моделей 4 покоління, для яких використовується технологія HelioSeal. Завдяки цьому й вдалося досягти такої високої ємності. Також у корпусі пристрою є вісім 3,5-дюймових пластин. Серед моделей такого форм-фактора це новаторство.
Ще одна чудова перевага — перпендикулярний магнітний запис. За словами виробника, завдяки їй HDD диск чудово підходить для завдань з активним довільним доступом.
12 TB, 256 MB, Ultrastar, 600 МБ/с, напрацювання на відмову 2.5 млн годин, HDD для серверів, у робочому режимі: 7.2 Вт, у режимі простою: 5.3 Вт, 20 - 36 дБ,
Форм фактор 3.5 дюйма. швидкість обертання 7200 об/хв
Кеш 256, інтерфейс Sata 3.0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 12000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 660 г |
- Ціна: 14 800 ₴




