
Бездротовий адаптер приймачем UGREEN CM106 Bluetooth Audio Receiver 5.1
1 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36161
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Адаптер UGREEN CM106 Wireless Bluetooth Audio Receiver 5.1 with 3.5mm and 2RCA Adapter
Bluetooth 5.1 аудіоприймач UGREEN 40759 з підтримкою оновленої технології Qualcomm AptX HD. Дає змогу під'єднатися до вашої аудіосистеми через роз'єм 3.5 мм mini Jack або 2RCA і програвати музику через Bluetooth-канал з будь-якого пристрою, що підтримує аудіопрофіль.
Особливості:
-
Новітня версія Bluetooth 5.1 з підтримкою Bluetooth 5.0 / 4.2 / 4.1 / 4.0 / 3.0 / 2.0 / 1.0.
-
В адаптер вбудований новий чип Bluetooth QCC3031.
Це забезпечує якісний сигнал без спотворень на відстань до 10 м. -
Підтримка Qualcomm® aptXTM.
Аудіокодек Qualcomm® aptXTM мінімізує затримку та покращує кінцеву швидкість під час бездротового передавання звуку. З AptX низькою затримкою ви можете насолоджуватися свободою бездротового зв'язку для програм, як-от ігри та перегляд відео. -
Широка сумісність.
Приймач Bluetooth 5.1 може під'єднатися до будь-яких приймачів A/V і будь-яких динаміків із живленням від стандарту 3.5 мм або 2RCA. Ідеально підходить для домашніх кінотеатрів, стереосистем і автомобільних стереосистем, автомагітол також підходить для iPhone, iPad, iPod Touch, смартфонів і Android пристроїв. - Простота настроювання та під'єднання.
Cпочатку під'єднайте цей музичний адаптер Bluetooth до динаміків, гарнітурів, автомобільної стереосистеми, системи Hi-Fi або інших аудіопристроїв через 3.5-мм Aux-порт або 2RCA-аудіопорти, потім натисніть його кнопку, щоб увімкнути та дозволити Bluetooth пристрою перейти в режим сполучення, а потім з'єднайте їх один з одним, щоб насолоджуватися музикою. Повторне сполучення автоматичне. -
Потік музики на 2 динаміки.
З двома варіантами приєднання 3.5 мм і 2RCA ви можете насолоджуватися музикою без дротів на 2 динаміках.
Зверніть увагу!! Цей ресивер не має вбудованої батареї
Артикул CM106 / UGR-40759
id shly-0090 ol-724255592
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Передпідсилювач |
| Схемотехніка | Гібридний |
| Кількість каналів | 1 |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Чутливість | 90 мВ |
| Управління | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66.6 мм |
| Глибина | 66.6 мм |
| Висота | 24 мм |
- Ціна: 1 770 ₴











