-42%

Акумулятор портативний XO PR160 80000 mAh QC 22.5W PD 20W мобільна батарея чорна
3 816 ₴
2 197 ₴
- В наявності
- Код: 39182
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор портативний XO PR160 80000 mAh QC 22.5W PD 20W мобільна батарея чорна
Особливості зовнішнього акумулятора XO PR160 8000mAh 22.5W Black
- місткість пристрою досягає 8000 mAh;
- у корпусі зовнішньої батареї містяться Li-Pol джерела енергії та контролер керування процесом її передавання;
- для під'єднання ґаджетів передбачені порти 3xUSB, Type-C, Micro USB;
- потужність заряду 22.5W;
- джерело заряду (Input) 5V, 9V, 12V;
- індикація заряджання LCD-дисплей.
Павербанк зроблений у пластиковому корпусі. Крім того, XO PR160 8000mAh 22.5W Black має середню вагу та компактні габаритні розміри 168x82.5x82 мм, що дає змогу без зусиль носити його в рюкзаку.
mb-87883
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 80000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 9 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 2000 мА |
| Особливості | Дисплей, Ліхтарик, Протиударний корпус, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 83 мм |
| Вага | 1800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 197 ₴








