
Зарядний пристрій — адаптер блок Usams US-CC080 T20 Dual USB Round Travel Charger
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15073
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний адаптер — блок живлення USAMS T20 (2 порти під кутом 90 градусів)
Мережевий зарядний пристрій — Usams T20 (2 USB, 2.1 А)
Він же — блок живлення USB White
Usams T20 — зарядний пристрій, який є обов'язковим для якісного заряджання ґаджетів.
- З його допомогою Ви зможете одночасно заряджати відразу два свої пристрої, що дуже зручно в повсякденному житті.
- Підходить для заряджання як смартфона, так і планшета, які обладнані роз'ємом Type-С.
- Вихідний струм 2.1 А дасть змогу заряджати та високі батареї.
- Завдяки компактним розмірам і легкій вазі, Ви можете брати заряджання із собою в будь-яке місце.
Фірмова якість
Гарантія 6 місяців
Повна назва — Usams US-CC080 T20 Dual USB Round Travel Charger
Артикул CC80TC01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199 ₴




