
IP-камера IMOU Cruiser SE+ S21FEP 2MP
2 900 ₴
- В наявності
- Код: 36172
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеокамера поворотна Cruiser SE 2MP Imou IPC-S21FEP
Cruiser SE 2MP забезпечує 2-мегапіксельний моніторинг у реальному часі з об'єктивом 3,6 мм і поворотним корпусом 0~355° і нахилом 0~90°. Камера гарантує, що кожен куточок вашого будинку повністю покритий. Вона підтримує чотири режими нічного бачення для чіткості зображення, як удень, навіть у непроглядній темряві. Із сертифікатом IP66, камеру можна використовувати на вулиці за різних погодних умов. З вбудованою світловою сигналізацією Cruiser SE 2MP активно утримує небажаних відвідувачів від того, щоб проникнути у ваше приміщення.
| Матриця | 1/2.9" |
|---|---|
| Регулювання за осями | 355° поворот; 0~90° наклон |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Кути огляду | 86°(Г), 45°(В), 98°(Д) |
| Тип підсвічування | ИК |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Відеокомпресія | 265 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 x 1080 25 к/с |
| Метод зберігання | Micro SD 256 Гб |
| Сумісність | ONVIF |
| Аудіоінтерфейси | вбудований мікрофон |
| Мережеві інтерфейси | 1 x 100 Мбіт/с |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n |
| Цифрове збільшення | 16x |
| Живлення | DC 12В 1A |
| Потужність споживання | 6.2 Вт |
| Робоча температура | -20°C - +50°C |
| Ступінь захисту | IP66 |
| Розміри | 120.7 × 136.2× 183.3 мм |
| Вага | 390 г |
| Матеріал | пластик |
| Розмір паковання (Ш х В х Г) | 160 x 195 x 155 мм |
| Вага брутто | 0.836 кг |
| Термін гарантії | 12 мес. |
Артикул S21FEP
id reu-020
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Об'єктив | |
| Кут огляду по вертикалі | 41 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 78 град. |
| Інтерфейси | |
| Порт для SD-карти | Так |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴






