
Зарядний пристрій — адаптер блок Apple 35 W Dual USB-C Port Compact Power Adapter (MNWM3)
880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39304
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій — адаптер блок Apple 35 W Dual USB-C Port Compact Power Adapter (MNWM3)
Бренд - Apple
Компактний та потужний пристрій, спеціально розроблений для швидкого й ефективного заряджання ваших ґаджетів.
Аксесуар має надійний захист від перевантаження, короткого замикання й перегрівання, що робить його безпечним у використанні.
А портативний дизайн дає змогу вам легко брати його із собою в подорожі та використовувати в будь-якому місці, де є розетка.
2 вихода юсб-с
Потужність 35 ватт
Увага - вилка американська / китайська
Аритикул MNWM3
id kok-055027
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM (Original equipment manufacturer) |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴





