
Зовнішній накопичувач — жорсткий диск юсб Transcend StoreJet 25M3G 1TB 2.5" USB 3.1
4 468 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36205
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3S 1TB TS1TSJ25M3G 2.5" USB 3.1 Gen 1 External
Портативний пристрій StoreJet 25M3 від компанії Transcend поєднує в собі переваги нагородженої міцної серії зовнішніх жорстких дисків StoreJet М і новітньої технології надшвидкісного передавання інформації USB 3.1 Gen 1, що забезпечить максимальну швидкість передавання даних і надзвичайну ударостійкість пристрою для користувача. Крім усіх перерахованих вище переваг, StoreJet 25M3 Slim обладнаний кнопкою миттєвого резервного копіювання. Тепер користувач може виконати миттєве резервне копіювання, синхронізацію та копіювання великих файлів без втрати часу.
Основні особливості:
- Захищений від ударів за армійськими стандартами*
- Сумісність з USB 3.1 Gen 1 (Зворотно сумісний з USB 2.0)
- Надійний антиковзний гумовий корпус
- Високотехнологічний внутрішній механізм підвішування жорсткого диска
- Кнопка швидкого перемикання — дає змогу ввімкнути безпечно віддалений USB-диск без вимкнення від порту та повторного під'єднання
- Автоматичне резервування натисканням кнопки**
- 256-бітне AES шифрування**
- Ексклюзивне програмне забезпечення для керування даними Transcend Elite
* Відповідає стандартам падіння армії США U.S MIL-STD-810G 516.6.
** Щоб скористатися цією функцією, необхідно залучити програмне забезпечення Transcend Elite
Артикул 25M3G, 25M3S, TS1TSJ25M3G
id hot-00 aks-M119453 ci-370236
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 16 мм |
| Вага | 185 г |
- Ціна: 4 468 ₴




