
Зовнішній накопичувач USB 3.0 жорсткий диск Seagate 2.5" Basic 1 TB STJL1000400
4 711 ₴
4 008 ₴
- В наявності
- Код: 39453
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зовнішній накопичувач USB 3.0 жорсткий диск Seagate 2.5" Basic 1 TB STJL1000400
Seagate Basic-зовнішній жорсткий диск, який забезпечує просте резервне копіювання. Виготовлений у компактному та легкому корпусі. Підходить для використання в дорозі, адже допоможе тримати під рукою необхідну інформацію. Якщо ви хочете звільнити місце на жорсткому диску вашого комп'ютера з Windows або просто зробити резервну копію файлів, щоб у вас була друга копія, Seagate Basic робить це швидко та просто.
Легкий, компактний і ергономічний, Seagate Basic розроблений так, що ви можете брати із собою безліч файлів, хоч куди б ви прямували. Просто покладіть зовнішній жорсткий диск USB 3.0 у сумку, виходьте та під'єднайте до комп'ютера за допомогою кабелю. Коли справа доходить до резервного копіювання Windows, Seagate Basic відразу ж починає справу. Вам не потрібно турбуватися про встановлення програмного забезпечення або щось ще — диск відразу готовий до використання. Постачається разом із кабелем USB 3.0.
Артикул STJL1000400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 117 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 260 г |
- Ціна: 4 008 ₴





