
Телевізор смарт 43 дюйми Xiaomi TV A Pro
19 900 ₴
- В наявності
- Код: 39457
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Телевізор смарт 43 дюйми Xiaomi TV A Pro
Xiaomi TV A Pro 43" дасть змогу відкрити для себе новий вимір розваг. Цей елегантний безрамковий телевізор LED UHD забезпечує виняткову якість зображення та сучасний дизайн.
Чітке матричне зображення LED
Телевізор Xiaomi A Pro з діагоналлю 43 дюйми пропонує технологію LED, яка гарантує широку колірну гаму та глибоку контрастність. Роздільна здатність UHD 3840×2160 пікселів робить кожну деталь чіткою та реалістичною. Завдяки технології HDR картинка виходить ще динамічнішою та насиченішою життям. Функція MEMC згладжує рух, що ідеально підходить для перегляду спортивних передач або динамічних бойовиків.
Звук, що оживляє картинку
Звук у Xiaomi TV A Pro такий самий дивовижний, як і картинка. Дві колонки потужністю 8 Вт кожна, підтримувані технологіями DTS-X і Virtual X, забезпечують чистий і об'ємний звук. Незалежно від того, дивитеся ви фільми, слухаєте музику чи граєте в ігри, звук завжди насичений і деталізований.
Інтелектуальні функції
Xiaomi TV A Pro 43" обладнаний системою Google TV, яка забезпечує доступ до широкого спектра програм і потокового контенту. Голосове керування за допомогою пульта дистанційного керування Bluetooth підвищує комфорт, даючи змогу легко шукати контент і керувати телевізором, не дістаючи пульт дистанційного керування.
Зручність під'єднання та встановлення
Телевізор Xiaomi пропонує безліч варіантів під'єднання, включно з Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, три порти HDMI та два порти USB. Можливість настінного монтажу та подвійна основа забезпечують гнучкість в організації простору.
Артикул L43M8-A2ME
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| Підтримка HDTV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Розміри | |
| Ширина | 957 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 244 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
- Ціна: 19 900 ₴





