
Портативний компресор — авто насос Yopin Lydsto 1S Air Compressor (YY-CQB01)
1 798 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15196
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний компресор — авто насос Yopin Lydsto Air Compressor 1S (YY-CQB01)
Lydsto 1S Air Compressor (YY-CQB01) — це портативний і розумний компресор, призначений для накачування шин автомобіля, мотоцикла, велосипеда та інших предметів.
Ефективне закачування шин
Компресор здатний накачувати шини зі швидкістю 15 літрів на хвилину, що забезпечує швидке й ефективне накачування. Він підходить для різних типів шин, включно з автомобільними та велосипедними.
Автоматизація й датчики
Компресор обладнаний високочутливими датчиками, які дають змогу автоматично контролювати та підтримувати рівень тиску в шинах. Ви можете встановити бажаний тиск, і компресор зробить усю роботу за вас.
5 режимів накачки
Цей компресор пропонує 5 різних режимів накачування для різних типів транспортних засобів та інших предметів. Це включає режими для автомобілів, мотоциклів, велосипедів, м'ячів і ручної накачування.
Автономність і зручне заряджання
Компресор працює від вбудованої літієвої батареї, що робить його портативним і зручним для використання в дорожніх поїздках. Один заряд забезпечує 8 циклів підкачування шин або 2 повні накачування. Зарядити його можна за допомогою кабелю Type-C через USB-адаптер, автомобільну зарядку або повербанк.
Особливості — наявність дисплея, Манометр
Напруга — 5 В
Максимальний тиск — 150 атм
Розміри
80 х 120 см мм
Вбудований акумулятор — 2600 mAh
Комплектація
Довге сопло, Голка, Кабель USB-C, Насос, чохол
id rf-4720
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Youpin |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 8 атм |
| Напруга живлення | 12 В |
| Продуктивність | 15 літр/хв |
| Тип | Однопоршневий |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Стан | Новий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 1 798 ₴








