
Зарядний пристрій комплект із кабелем micro-USB — BOROFONE BA20A Sharp набір чорний
201 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15204
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення BOROFONE BA20A Sharp 1 порт сила струму USB 2.1 A комплект із кабелем microUSB
1. Вхід: 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц, 0,3 А.
2. Вихід: USB: DC5V / 2.1A макс.
3. Вилка стандарту ЄС.
4. Матеріал: вогнестійкий матеріал ABS + PC.
5. Захист від декількох ланцюгів, інтелектуальна ідентифікаційна ІС, сумісна з 99% USB-зарядними пристроями.
6. Комплект с кабелем BX17: micro-USB 1 м.
7. Розміри: 79 * 38 * 24 мм. Вага зарядного пристрою: 28 г, вага комплекту з кабелем: 56 г.
Гарантія 12 місяців
штрих код
| 6931474702135 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 10.5 Вт |
| Потужність | 10.5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 79 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201 ₴





