
Жорсткий диск зовнішній Seagate HDD Expansion 4 TB USB 3.0 чорний (STKM4000400)
7 156 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39490
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жорсткий диск зовнішній Seagate HDD Expansion 4 TB USB 3.0 чорний (STKM4000400)
Портативний жорсткий диск Seagate Expansion, додаткове сховище для вашого ПК
Портативний накопичувач Seagate Expansion компактний і ідеально підходить для подорожей.
Налаштування просте та зрозуміле; просто під'єднайте один USB-кабель і ви готові до роботи. Жорсткий диск живиться від USB-кабелю, тому немає потреби в зовнішньому джерелі живлення. Крім того, диск автоматично розпізнається операційною системою Windows і Mac, тому не потрібне програмне забезпечення для встановлення та настроювання. Зберігати файли просто — просто перетягніть їх.
Скористайтеся перевагою високої швидкості передавання даних з USB 3.0, під'єднавшись до порту USB 3.0.
Артикул STKM4000400
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 13 мм |
| Вага | 159 г |
- Ціна: 7 156 ₴







