
Зарядний пристрій Grand 4 порти usb 6.2 ампер-блок живлення
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15217
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій 4 порти usb 6.2 ампер-блок живлення
Мережевий зарядний пристрій (адаптер) підходить для підзаряджання різних мобільних пристроїв, включно зі смартфонами, планшетами, МП3-плеєрами, бездротовою гарнітурою та ін. Він приєднується до стандартної побутової мережі на 220 В.
Наявність 4 роз'ємів юсб дають змогу істотно скоротити час, необхідний для підзаряджання всіх ваших пристроїв.
Захист від стрибків напруги та перегрівання гарантує безпеку мобільних телефонів та інших ґаджетів під час заряджання. Модель вирізняється невеликою вагою та скромними габаритами. Ви можете брати мережевий зарядний пристрій AR430 із собою на роботу, в офіс, у подорож тощо. Міцний корпус добре протистоїть механічним пошкодженням, завдяки чому ця модель слугуватиме вам упродовж тривалого періоду.
Зарядний для телефона Grand 6.2A:
- Quick Charge 3.0;
- Кількість роз'ємів: 4,
- Вихідна сила струму: 6.2 А — сумарна
- Тип роз'ємів: USB-A.
Варіанти назв:
- Заряджання для телефонів на 4 порти, спідниця
- блочок для заряджання телефона на 4 роз'єми
- Блок живлення адаптер 4 виходи
id yul-020824
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 6.2 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 24 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Тип | Мережевий |
- Ціна: 315 ₴





