
Портативний накопичувач — зовнішній диск USB 3.2 Apacer AC237 1 Tb чорний AP1TBAC237B-1
4 337 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15248
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Портативний накопичувач — зовнішній диск USB 3.2 Apacer AC237 1 Tb чорний AP1TBAC237B-1
УЛЬТРАТОНКИЙ ВНЕШНИЙ ЖЕСТКИЙ ДИСК 12,2 ММ
Ультратонкий зовнішній жорсткий диск AC237, товщина якого всього 12,2 мм, тонший, ніж ви думаєте. Покладіть його в рюкзак або кишеню — ви навіть не помітите, що він там.
ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ 1 ТБ: ВІЗВ'ЯМИТЕ З СОБОЇ ВСІ ВАШІ ДАННІ
Якщо необхідна місткість 1 ТВ, виберіть цю модель. За стриманим класичним корпусом ховається пристрій вагою всього 140 грамів. Проте зберігання безлічі великих відеофайлів або зображень високої роздільної здатності взагалі не є проблемою для цього накопичувача.
Двоколірний світлодіодний індикатор показує поточний стан
Зовнішній жорсткий диск AC237 USB 3.2 Gen 1 сумісний зі стандартний інтерфейс USB 2.0. Двоколірні світлодіодні індикатори показують стан передавання USB 3.0 (синій) або USB 2.0 (червоний), чітко визначаючи поточний режим накопичувача. Користувачам досить поглянути на накопичувач, щоб визначити його стан.
10000 ПІД'ЄДНІВ/ВІДЛЮЧЕНЬ З РЕЗУЛЬТАТАМ ВИКОРИСТАННЯ
AC237 обладнаний міцним роз'ємом USB Type-A, що пройшов випробування на 10 000 під'єднань/вимкнень, що гарантує користувачам додаткову безпеку.
ШВИДКЕ РЕЗЕРВНЕ КУПУВАННЯ / ПРОСТЕ СИНХРОНІЗАЦІЯ
Зовнішній жорсткий диск Apacer з програмним забезпеченням Apacer Data Manager забезпечує безпечне та зручне зберігання даних. Результативно підвищуючи ефективність роботи, використовуйте односторонню/двосторонню синхронізацію та резервне копіювання важливих особистих файлів для спрощення роботи цифрового сховища!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Сумісність інтерфейсу | USB 2.0, USB 3.0 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 5000 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 21 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 128.5 мм |
| Ширина | 79.4 мм |
| Висота | 11.5 мм |
| Вага | 140 г |
- Ціна: 4 337 ₴




