
Купольна IP-відеокамера 4 МП Dahua IPC-HDW5442TMP-ASE 2.8 мм
6 800 ₴
- В наявності
- Код: 36256
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Купольна IP-відеокамера Dahua IPC-HDW5442TMP-ASE
> 4 МП, КМОП-матриця 1/1.8"
> RoI, H.265+, H.264+, гнучке настроювання стиснення під різні вимоги до передавання та зберігання даних
> Максимальний відеопотік 4 Мп (2688×1520) @ 25 к/с, 2 Мп (1920×1080) @ 50 к/с
> WDR (140 дБ), "день/ніч" (електронний режим), 3D DNR, AWB, AGC, BLC
> Моніторинг через вебінтерфейс і ПЗ DSS, PSS, DMSS
> Фіксований об'єктив 2.8 мм/3.6 мм/6 мм
> Вбудований мікрофон
> Максимальна дальність ІЧ-підсвітки 50 м
> MicroSD
> Клас захисту IP67
4-мегапіксельна мережева камера WDR Eyeball AI WizMind-Series (ексклюзивна пропозиція — на ринку України — тільки в нас)
Артикул IPC-HDW5442TMP-ASE
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Купольний |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/1.8" |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 265, H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Дальність LED підсвічування | 50 м |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2688X1520 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Чутливість | 0.002 люкс |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2.8 F |
| Кут огляду по горизонталі | 108 град. |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Вага | 550 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴



