
Зарядний пристрій UGREEN CD254 100 W Smart Charger євровилка (50327)
3 104 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36278
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Зарядний пристрій для UGREEN CD254 100 W Smart Charger EU (50327)
Зарядний пристрій Ugreen 100 W з 2 портами USB-C підтримує Power Delivery 3.0, Quick Charge 4.0+/3.0, SCP, AFC, 5V/2.4А, Galaxy 45W Super Fast Charging II, PPS для швидкого заряджання.
MacBook Pro 16 дюймів заряджається від 0 до 100% лише за 1.9 години.
Повністю заряджений.
Також підтримує вихід USB-C потужністю 20W для мобільних телефонів.
ідеально підходить для швидкого заряджання всіх пристроїв USB-C нового покоління, як-от ноутбуки, планшети та мобільні телефони.
Невеликий та потужний зарядний пристрій PD 100W розв'яже всі проблеми з зарядкою. Ідеально підходить для використання вдома та на роботі.
Чудові чипи GAN
Нове покоління технології GaN забезпечує швидше та надійніше заряджання. Фантастична ефективність із низьким тепловиділенням у компактному та легкому корпусі. Легко покласти в кишеню та взяти із собою куди завгодно.
БЕЗОПАСНОЕ И НАДЕЖНОЕ
Швидкий зарядний пристрій USB-C обладнаний інтелектуальним чипом, який захищає ваші пристрої від короткого замикання, перенапруги, перегрівання та перевантаження за струмом. Висока вогнестійкість UL94-V0 і міцний корпус ПК гарантують безпечне та швидке заряджання.
Артикул 50327
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4.5 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 3 104 ₴










