
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Jelly wireless charger 15 W WXGD-02 білий
640 ₴
- В наявності
- Код: 15301
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Бездротовий зарядний пристрій Baseus Jelly wireless charger 15 W білий
Тип — БЗП, бездротовий зарядний пристрій, індукційний зарядний пристрій QI
Бренд Baseus
Модель Jelly wireless charger
Сумісність: універсальне
Вхідне під'єднання: USB
Вихідні роз'єми: Qi
Вихідна потужність — 15 Вт
Напруга (вхідна): 5 В/2 А, 9 В/2 А, 12 В/2 А (макс.)
Розміри: 10,65 х 78,6 х 8,3 мм.
Вага, г: 82
Колір — біле
У комплекті: зарядний пристрій QI Baseus WXGD-02, USB-кабель USB-C 100 см.
ЗАСТОСУВАННЯ. Для правильної роботи вам знадобиться мережевий зарядний пристрій (рекомендується QC3.0 потужністю 18 Вт або потужнішим), який не входить до комплекту постачання.
Модель: BS-W510
Артикул WXGD-02
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Бездротовий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2.5 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Так |
- Ціна: 640 ₴







