Адаптер із лампою + зарядний пристрій Ldnio A4405 4 USB
Відмітною особливістю цього мережевого адаптера від його аналогів є наявність вбудованої світлодіодної підсвітки, яку можна використовувати як нічник.
Мережевий зарядний пристрій Ldnio A4405 зроблений із надійного вогнетривкого пластику та здатний заряджати до 4 ґаджетів одночасно. За допомогою цього заряджання Ви зможете зарядити будь-який USB ґаджет — смартфон, планшет, Smart Watch, Power Bank, портативну колонку, електронну сигарету тощо.
До комплекту до зарядки входить знімна вилка-перехідник європейського стандарту, яка просто одягається на металеві контакти американської вилки. Перехідник "сидить" дуже щільно та надійно, так, що можете не переживати за фіксацію пристрою в розетці. Також у комплекті є один кабель USB/micro USB завдовжки 1 метр для заряджання ґаджетів.
Включається підсвітка легким дотиком до сенсорної кнопки на лицьовій поверхні зарядки. Також за допомогою цієї кнопки можна регулювати інтенсивність світіння пристрою. Для цього необхідно натиснути й утримувати сенсорну кнопку на кілька секунд для регулювання необхідного рівня підсвітки.
Завдяки своєму ультра сучасному дизайну та компактним розмірам, мережевий адаптер Ldnio A4405 чудово впишеться в будь-який інтер'єр і зможе послугувати Вам не тільки як зручний зарядний пристрій, але і як оригінальний мінінічник.
Вилка: європейська знімна
Вхід: 100-240V, 50-60Hz
Вихід: 5V / 4.4A / 22W
- Наявність підсвічування-нічника,
- можливість регулювання інтенсивності світіння,
- сенсорне керування,
- європейська вилка-перехідник у комплекті
Розміри — 80 * 50 * 85 мм
Артикул A4405
id yul-120824 mast-42035
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LDNIO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 22 Вт |
| Потужність | 22 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 640 ₴












