
Зарядний пристрій — адаптер живлення Ugreen CD272 33 W Smart Fast Charger (40942) чорний
540 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36304
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій для UGREEN CD272 33 W Smart Fast Charger EU (40942)
Зарядний пристрій USB-C з GaN-Tech підтримує вихідну потужність USB-C 30 Вт і 20 Вт, а також Power Delivery 3.0, надшвидке заряджання Galaxy 25 Вт і PPS для швидкого заряджання мобільних телефонів і планшетів.
Цей зарядний пристрій сумісний практично з усіма пристроями, наприклад iPad Pro 2020/2018, iPad Air і планшетами, MacBook Air M1, MacBook Pro 13 дюймів, iPhone 13 Mini/12/12 Pro/12 Mini/12 Pro Max/11/SE 2022. /2020, AirPods Pro, MagSafe, годинник 7, годинник SE; Galaxy S22/ S21+/ S10, Note 10, Huawei P40 / P30 Pro, Poco F3, X3, Xiaomi Mi 10, Note 10 и т. до. Технологія GaN забезпечує швидше та надійніше заряджання, менший розмір на 60 % і повну потужність 33 Вт. для iPad Pro, MacBook Air, iPhone 13 Pro Max та інших.
Завдяки технології GaN-Tech зарядний пристрій USB-C забезпечує фантастичну ефективність за меншого виділення тепла в маленькому та легкому корпусі, який легко покласти в будь-яку сумку та взяти із собою куди завгодно.
Технічні характеристики:
- Вхід: 100-240 В/~50/60 Гц, макс. 800 мА.
- Вихід: 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12 В/2, 75 А, 15 В/2,2 А, 20 В/1,65 А, PPS 3,3-11 В/3 А, адаптивна зарядка PPS 33 Вт макс.
- Загальна вихідна потужність: макс. 33 Вт.
- Технологія GaN
- Сумісність з: PD 3.0/2.0, QC 4.0+/4.0/3.0/2.0, FCP/SCP, BC 1.2 5V/1.5A, PPS
- Перевантаження струмом, перенапруження, коротке замикання й перегрівання захист
Артикул 40942
id mb-00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2.4-10 А |
| Вихідна потужність | 33 Вт |
| Потужність | 33 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 540 ₴






