
Зарядний пристрій - адаптер живлення XO L139 65 W GaN nitride 1 USB-A 45 W + 2 USB-C 65 W
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36332
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій XO L139 65 W GaN nitride (1USB-A 45 W+2USB-C 65 W) White
Тип ЗП: Мережевий
Для заряджання телефонів: Так
Для заряджання планшетів: Так
Для заряджання смарт-годинника: Так
Кількість портів: 3
Вхідне під'єднання: EU
Вихідне під'єднання: 2 Type-C + USB-A
потужність - 65 ват
Артикул L139
id axm-77714454 gla-G-000003021
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Потужність | 65 Вт |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Напруга живлення | 220 В, 12 В, 5В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 3 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴



