
Адаптер зарядний Borofone BA75A Powerfull блок живлення 30 ватів 2 порти білий
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15356
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Адаптер зарядний Borofone BA75A Powerfull блок живлення 30 ватів 2 порти білий
Тип — ЗП, блок живлення, мережевий зарядний пристрій
BOROFONE BA75A — мережевий зарядний пристрій із 2 виходами USB і USB-C — потужністю 30W і вилкою EU
1. Виходи — 2 штуки: 12V до 3 A.
2. Виделка EU.
3. Вогнестійкий матеріал PC, міцний.
Повна назва — Borofone BA75A Powerfull PD+QC 30W
Штрих код 6941991101083
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴





