
Жорсткий диск WD 8 TB Purple Surveillance (WD85PURZ)
18 513 ₴
15 898 ₴
- В наявності
- Код: 36383
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Жорсткий диск WD Purple 8 TB (WD85PURZ)
Ця серія WD накопичувачів спеціально розроблена для цілодобової (безперервної) роботи в умовах постійних навантажень і високих температур.
Накопичувачі Western Digital Purple забезпечують чудову якість запису та відтворення відео з внутрішніх і зовнішніх камер спостереження. Оптимізовані під системи з великою кількістю камер (до 64), що розв'язує безліч проблем, пов'язаних із модернізацією систем безпеки, коли виникає така потреба
WD Purple 8 TB (WD82PURZ) — жорсткий диск високого обсягу, який спеціально спроєктований для використання в системах відеоспостереження. Він призначений для безперервної цілодобової роботи з камерами та відеореєстраторами за підвищених температур, тому забезпечує високу надійність і довговічність.
WD Purple 8 TB (WD82PURZ) виготовляється у форм-факторі 3,5 дюйма, а як інтерфейс для передавання даних використовується SATA 3.0.
Швидкість обертання шпинделя в диску становить 7200 об/м. Обсяг буфера — 256 МБ, а зовнішня швидкість передавання даних досягає 245 МБ/с.
За активного читання або запису WD Purple 8 TB (WD82PURZ) споживає 8,6 Вт. Час напрацювання на відмову HDD — 1,5 млн годин.
Технологія — HDD, стандартний форм-фактор 3,5 дюйма.
Тип під'єднання до пристроїв зберігання — протокол SATA
Швидкість обертання шпинделя: 720 об/хв;
Швидкість передавання даних 245 МБ/с.
Артикул WD82PURZ
id yc-6993618
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Об'єм накопичувача | 8192 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA (SATA/150), SATA II (SATA/300), SATA III (SATA/600), SATA Revision 3.1 |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 245 Мб/сек |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101.6 мм |
| Висота | 26.1 мм |
| Вага | 720 г |
- Ціна: 15 898 ₴




