
IP-камера бездротова корпусна Imou Bullet 2E 4 МП (IPC-F42FP)
3 900 ₴
- В наявності
- Код: 39529
- +380 (67) 249-48-482ий номер
IP-камера бездротова корпусна Imou Bullet 2E 4 МП (IPC-F42FP)
IMOU IPC-F42FP — мережева циліндрична 4 МП Wi-fi-камера з вбудованим мікрофоном, LED та ІЧ-підсвіткою, призначена для вуличного використання в складі ефективних систем спостереження. Підтримує функцію Smart Color Night Vision — чотири режими нічного бачення для якості запису в повній темряві.
Матриця: світлочутливий сенсор 1/2.7" 4 Megapixel progressive CMOS забезпечує роздільну здатність 4MP (2560 x 1440). Об'єктив із фіксованою фокусною відстанню — 2.8 мм дає кут огляду по горизонталі 106°, по вертикалі 56°, по діагоналі 125°. Також є модифікації з фокусом 3.6 мм (92°(H), 48°(V), 109°(D)) і 6 мм (55°(H), 31°(V), 62°(D)). Для спостереження темної пори, камера доповнена двома типами підсвічування: LED і ІЧ із дальністю дії до 30 м. Вбудовані прожектори спрацьовують у разі виявлення руху та відлякують небажаних відвідувачів.
IP камера підтримує 16-кратне цифрове збільшення. Для зберігання відео можна використовувати карту пам'яті microSD обсягом до 256 Гб. Камера має вбудований мікрофон для запису відео зі звуковим супроводом. Є кнопка скидання. Під'єднання до мережі Інтернет відбувається двома способами: через інтерфейс 100Mbps Ethernet Port; Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n. Якість зв'язку забезпечується завдяки двом вбудованим антенам. Доступ до мережі дає змогу під'єднувати камеру до будь-якого пристрою для перегляду відео в режимі реального часу, використовуючи застосунок IMOU від виробника. Живлення подається від джерела DC 12 В/1 А. Споживання — <5.1 Вт.
IP камера Imou IPC-F42FP призначена для роботи в невеликих системах відеоспостереження. Вона дає змогу вести спостереження через монітор або смартфон із будь-якої точки земної кулі, де є доступ до інтернету. Завдяки ступеню захисту IP67 камеру можна використовувати на вулиці. Підходить для спостереження за приватними будинками та квартирами, а також для інтелектуального спостереження за невеликими торговими точками, офісами та іншим.
mc-3-000716
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IMOU |
| Країна виробник | Китай |
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність (Мп) | 4 |
| Формат стиснення | H. 264, H. 265 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Кількість мегапікселів | 4 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Максимальне значення фокусної відстані | 3.6 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 49 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 88 град. |
| Робота з зображенням | |
| Цифрове збільшення | 8 х |
| Загальні | |
| Напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 73 мм |
| Вага | 280 г |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 900 ₴











