Жесткий диск Seagate Exos 7E8 3 TB 3.5 дюйма (ST3000NM000A)
Жорсткі диски Seagate Exos 7E8 місткістю до 8 ТБ пропонують усі можливості для роботи з великими масивами даних у центрах оброблення, де потрібні виключно надійні жорсткі диски корпоративного класу. Накопичувачі Exos 7E8 — це рентабельне рішення для забезпечення надійного доступу до неструктурованих даних. Вони працюють на базі випробуваної традиційної технології магнітного запису (CMR) дев'ятого покоління. Завдяки їм архітектори центрів оброблення даних і професіонали в ІТ-сфері забезпечать цілодобову роботу зі стабільною продуктивністю, винятковою надійністю, максимальною безпекою та низькою сукупною вартістю володіння.Надійне зберігання великих масивів даних у системах
Середній час напрацювання на відмову накопичувачів Exos 7E8 становить 2 млн годин, а межа робочого навантаження — 550 ТБ на рік. Це вдесятеро більше, ніж у звичайних жорстких дисків для комп'ютерів. Завдяки сучасній кеш-пам'яті, алгоритмам виправлення помилок "на льоту" і конструкції, розрахованій на вплив обертальних вібрацій, накопичувачі Exos 7E8 забезпечують стабільну продуктивність у системах із репліці та в багатодискових системах RAID. Висока продуктивність для стандартних центрів оброблення даних
На сьогодні ринку це найефективніший і найбільш економічний накопичувач для центрів оброблення даних, що підтримують робочі навантаження корпоративного класу. Диски легко інтегруються в системи зберігання неструктурованих даних завдяки інтерфейсам SAS 12 Гбіт/с і SATA 6 Гбіт/с. Крім того, ці диски підтримують інноваційні технології Power
Choice та Seagate RAID Rebuild, які дають змогу додатково знизити операційні витрати.Іключальна надійність, захист даних і безпеку корпоративного рівня
Додаткові функції безпеки: дані захищені в місці їхнього зберігання — на диску. Завдяки безпечному завантаженню та діагностикі, самошифруванню, відповідності специфікації TCG Exos і стійкості до злому відповідно до стандарту FIPS/Common Criteria накопичувачі 7E8 запобігають несанкціонований доступ і захищають наявні на ньому дані. Технологія Seagate Secure спрощує перепрофілювання й утилізацію накопичувачів, допомагає захистити дані на вимкненому пристрої та забезпечити дотримання корпоративних і федеральних вимог із забезпечення безпеки даних.
Швидкість обертання шпинделя — 7200/кеш — 256/інтерфейс S3.0
mc-54002
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 3000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга | 10.7 В |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 640 г |
- Ціна: 3 900 ₴



