
Жорсткий диск 2.5 дюйма для ноутбуків Seagate Mobile HDD ST1000LM035
2 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39547
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жорсткий диск 2.5 дюйма для ноутбуків Seagate Mobile HDD ST1000LM035
- Інтерфейс SATA III
- Лінійка (Сірія) Mobile HDD
- Модель 2.5" 1TB
- Об'єм 1 TB
- Споживана потужність 9 Вт
- Виробник Seagate
- Розмір буфера 128 MB
- Швидкість обертання шпинделя 5400 об./хв
- Швидкість передавання даних 600 МБ/с
- Форм-фактор 2.5"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 128 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 600 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Час напрацювання на відмову | 600000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴



