
Картка пам'яті SDHC 512 GB Kingston Canvas React Plus V60 SD R280 / W150 (SDR2V6/512GB)
10 446 ₴
9 975 ₴
- В наявності
- Код: 39565
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Картка пам'яті SDHC 512 GB Kingston Canvas React Plus V60 SD R280 / W150 (SDR2V6/512GB)
SDXC карта пам'яті Canvas React Plus V60 SDR2V6/512GB призначена спеціально для ентузіастів фото та відеознімання за допомогою цифрових дзеркальних і бездзеркальних камер початкового рівня.
Ідеально підходить для знімання 4K відео та серійного знімання фотографій високої роздільної здатності, ця карта ПSDR2V6/512GBам'яті дає змогу не турбуватися про пропущені кадри.
Швидкість записування до 150 МБ/с, що відповідає стандарту UHS-II U3, дає змогу знімати відео з роздільною здатністю аж до 4K (Video Speed Class V60), а висока швидкість читання — до 280 МБ/с — забезпечує швидке перенесення відзнятого матеріалу в ПК або ноутбук для оброблення.
Особливості:
Призначення: Використання як носія інформації в цифрових дзеркальних і бездзеркальних камерах початкового рівня.
Знімання відео в 4K: Удосконалений інтерфейс UHS-II U3 забезпечує достатню швидкість записування для надійного знімання відео аж до UltraHD 4K.
Швидке передавання даних: Завдяки швидкості читання до 280 МБ/с відзняті матеріали можна швидко перенести в ПК або ноутбук для оброблення.
Великий обсяг: Дає змогу зберігати великі бібліотеки цифрового контенту.
Технічні характеристики:
Ємність: 512 ГБ
Швидкість обміну: До 280 МБ/с під час читання та до 150 МБ/с під час запису, Class 10, UHS-II Speed Class 3 (U3), Video Speed Class V60
Габарити: 24 x 32 x 2.1 мм
Файлова система: exFAT
Робоча температура: Від -25 до +85 °C
Температура зберігання: Від -40 до +85 °C
Напруга живлення: 3.3 В
Артикул SDR2V6/512GB
UHS-II/U3 Class 10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Клас швидкості | Class 10 |
| Швидкість зчитування | 280 Мб/сек |
| Швидкість запису | 150 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Карта пам'яті |
| Додатково | |
| Розміри: | 32 x 24 x 2.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
- Ціна: 9 975 ₴





