
Зарядний пристрій XO L105 35 W 2 порти — Dual Port Fast Charger Type-c адаптер блок
473 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36422
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Мережевий зарядний пристрій XO L105 35 W 35 W Dual Port Fast Charger Type-c Port Fast Charger
Зазвичай разом із планшетом або іншим девайсом, акумулятор якого заповнює рівень енергії за допомогою окремого ЗП, є зарядний блок. Але, як і будь-який інший прилад, заряджання може зламатися і вам знадобитися відповідна заміна. Мережеве ЗП XO L105 35w PD 2xUSB-C fast charger + USB-C to USB-C cable — це блок живлення для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність електроенергії, допоможе максимально довго зберегти працездатність вбудованого акумулятора та зарядку якнайшвидше. У разі потреби його можна застосувати й для інших приладів, головне — враховуйте сумісність роз'ємів і параметри струму.
Характеристики енергії
З джерелом струму точно не буде труднощів, потужність адаптера XO L105 35 W PD 2xUSB-C fast charger + USB-C to USB-C cable становить 35 Вт. Разом із вихідною силою струму 3000 mA (3 A) це забезпечує максимально ефективне заряджання вашого смартфона.
Характеристики під'єднання
XO L105 35w PD 2xUSB-C fast charger + USB-C to USB-C cable — це адаптер із 2 USB-C портами, під'єднати шнур і почати заповнення заряду можна без зусиль. До комплектації входить кабель.
Основні деталі комплектації та конструкції моделі — це зарядний блок технологія швидкого заряджання, адаптер з USB-C портами.
6920680833009 штрих код
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Потужність | 35 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 473 ₴




