
Зарядний пристрій 120W — набір із кабелем C-C — GaN Power Adapter K70
1 160 ₴
- Немає в наявності
- Код: 15473
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій GaN 120W з кабелем Type-C для Type-C — 1 вихід Type-C 120W
Особливості:
- EU штекер
- За допомогою цього зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої
- Цей зарядний пристрій має 1 Type-C порт.
- У комплекті із зарядним адаптером йде кабель Type-C to Type-C 100 см.
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
Характеристики:
- Тип: Мережевий зарядний пристрій
- Кількість портів: 1Type-C
- Довжина кабелю: 1м.
- Матеріал: вогнетривкий пластик
- Вхід: 110V-240V 50/60HZ 0.5A
- Вихід: 5V-9V-3.0A/11V-10.9A/20V-6.0A (120W Max)
- Колір: Білий
id atr-01399009008011007264
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Потужність | 120 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴











