Жесткий диск ADATA Durable HD330 1TB AHD330-1TU31-CBK 2.5" USB 3.1 External Black
Міцний зовнішній захист
Міцний захист HD330 починається зовні — з довговічного, амортизувального силіконового чохла, здатного витримати удари, падіння й усі життєві негаразди.
Більше пам'яті для резервування даних
У наше століття відеоконтенту високої чіткості занадто багато пам'яті не буває. Завдяки великій місткості, з HD330 ви завжди захищені та готові до резервного копіювання всіх пісень, фільмів, світлин та іншої інформації.
Повний захист від помилок і пошкоджень секторів
Дуже мало жорстких дисків і далі працюють навіть після падіння або ударів, унаслідок яких з'являються помилки та пошкоджені сектори. Завдяки запатентованим вібродатчикам ADATA, вся робота диска припиняється в разі виявлення механічних ударів. Робота поновлюється, щойно мине загроза. Користувач отримує повну інформацію з чітким індикатором стану.
Безпека даних забезпечується шифруванням за протоколом AES
Програмне забезпечення Backup ToGo з AES-256-бітовим шифруванням і захистом паролем дає змогу зберегти важливі дані від сторонніх очей.
HD330 підтримує під'єднання до ігрових консолей і може використовуватися як резервне сховище ігор, які не використовуються зараз.
*Фактичний час завантаження залежить від конкретної гри. Для роботи з ігровими консолями зовнішньому твердотільному накопичувачу може знадобитися переформатування.
**Підтримка зовнішніх запам'ятовувальних пристроїв залежить від конкретної ігрової консолі.
Артикул AHD330-1TU31-CBK
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс | USB 3.1 |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 132.7 мм |
| Ширина | 88.9 мм |
| Висота | 16.2 мм |
| Вага | 189.8 г |
- Ціна: 3 397 ₴









