
Адаптер живлення для роутерів Tenda 9 V 1 A штекер 5.5*2.1 мм
244 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39613
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Блок живлення для роутерів Tenda DC 9 V 1 A 5.5 х 2.1 мм
Тип — зарядний пристрій, мережевий адаптер живлення
Адаптер живлення для Wi-Fi-роутера TENDA має такі характеристики.
- Вихідна напруга: 9V.
- Сила тока до: 1A.
- Потужність до: 9 Вт.
- Гарантія: 6 міс.
- Штекер: 5.5-2.1 мм.
id dc-519442
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для роутеру |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1 мм |
| Номінальна сила струму | 1 А |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Вихідна потужність | 9 Вт |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244 ₴



