Відеореєстратор 70Mai Dash Cam M300 сірий
Відеореєстратор 70mai Dash Cam M300 забезпечує цілодобову охорону вашого автомобіля. Під час стоянки та впродовж поїздки ви можете розраховувати на контроль ситуації навколо. З відеореєстратором 70mai експлуатація вашого авто стане комфортнішою й безпечнішою.
70mai Dash Cam M300 з камерою 3 Мп здійснює відеозйомку в роздільній здатності 2304*1296, яке в 1.5 якісніше, ніж роздільна здатність 1080P. Отримане зображення вирізняється чудовою чіткістю й деталізацією. Об'єктив реєстратора має охоплення 140°, що дає йому змогу фіксувати всі дорожні смуги та ситуацію на узбіччі.
Ваш автомобіль є під надійною охороною навіть під час стоянки. Відеореєстратор із режимом паркування контролює ситуацію біля авто, навіть якщо вас немає поруч. З 70mai Dash Cam M300 ви зможете залишати машину на незахищених стоянках і не переживати про її збереження. Вбудований G-сенсор фіксує струс або зіткнення, після чого камера починає запис в автоматичному режимі, щоб зафіксувати ситуацію, що склалася.
Навіть за недостатнього освітлення, наприклад, вночі або в тунелі, камера 70mai Dash Cam M300 записує чітке та деталізоване відео завдяки застосуванню технології 3D-шумозаглушення й широкому динамічному діапазону WDR.
Користуйтеся розширеними можливостями контролю й керування в застосунку 70mai на вашому смартфоні. Ви зможете регулювати тривалість записування, робити фото, перевіряти запис у режимі реального часу та завантажувати збережені відео на смартфон.
Під час цейтраферного запису відеореєстратор 70mai Dash Cam M300 здійснює безперервний запис зі швидкістю 1 кадр/с у режимі паркування. Це заощаджує місце на карті пам'яті та дає вам можливість лише за кілька хвилин переглянути події останніх годин.
Після заповнення карти пам'яті нові відео будуть автоматично перезаписуватися на місце старих, щоб забезпечити вас актуальним матеріалом. Водночас важливі відео блокуються в папці подій і захищені від перезаписування.
Датчик удару (G-Sensor): є
Датчик руху: є
Додаткові параметри
Кріплення: Клейка стрічка
Тип та об'єм картки пам'яті: MicroSD, до 128 ГБ
Дисплей: ні
HDMI-вихід: ні
Wi-Fi: є
Підтримка 3G/4G: ні
ОС Android: ні
Автономна робота (від вбудованого акумулятора): так, ємність акумулятора 240 мА-год
Комплект: Відеореєстратор Зарядний кабель Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 70Mai |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість мегапікселів камери | 3 Мп |
| Дозвіл запису | 2304х1296 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Режим запису | Безперервна, Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стабілізатор зображення | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Ні |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Так |
| Функція автозапису | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 5.5 мм |
| Висота | 3.2 мм |
| Додатково: | |
| Інші функції та технології | Сумісність: Android 4.4 і вище, iOS 8.0 і вище від Діафрагма: F/2.1 Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 ГГц Взаємодія з мобільним застосунком: 70mai Тип акумулятора: LI-Pol Параметри входу: 5V/1.5A Довжина кабелю: 3.5 м Паркувальний режим |
| Діапазон робочих температур | від -10° до +60 °C |
| Комплектація | Відеореєстратор Зарядний кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Колір | Сірий |
| Активація запису | За датчиком удару/гальмування/прискорення |
- Ціна: 3 950 ₴









