
Зарядний пристрій Foxconn Power Adapter Macbook 140 W 1 Type-C білий MLYU3
5 776 ₴
- Немає в наявності
- Код: 39646
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій Foxconn Power Adapter Macbook 140 W 1 Type-C білий MLYU3
Адаптер USB-C потужністю 140 Вт дає змогу швидко й ефективно заряджати пристрій удома, в офісі або в дорозі. Він сумісний із безліччю зарядних кабелів USB-C. Apple рекомендує використовувати цей адаптер живлення для заряджання MacBook Pro 16 дюймів (модель 2021 року) за допомогою кабелю USB-C/MagSafe 3 — таке поєднання забезпечує швидке заряджання пристрою від 0 до 50% приблизно за 30 хвилин.
Зарядний кабель продається окремо.
Артикул MLYU3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foxconn |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Сила вихідного струму | 7.1 A |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 776 ₴




