Зарядний пристрій Armors Original 140W USB-C Power Adapter (MLYU3)
Адаптер USB-C потужністю 140 Вт дає змогу швидко й ефективно заряджати пристрій удома, в офісі або в дорозі. Він сумісний із безліччю зарядних кабелів USB-C. Apple рекомендує використовувати цей адаптер живлення для заряджання MacBook Pro 16 дюймів (модель 2021 року) за допомогою кабелю USB-C/MagSafe 3 — таке поєднання забезпечує швидке заряджання пристрою від 0 до 50% приблизно за 30 хвилин.
Зарядний кабель продається окремо.
Артикул ARM76385
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 5 А |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Потужність | 140 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Сила вихідного струму | 7.1 A |
| Сумісність із брендом | Apple |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність | Apple |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 776 ₴





