-4%

Зовнішній накопичувач HDD ext 3.5" USB 10.0TB Seagate One Touch (STLC10000400)
12 984 ₴
12 475 ₴
- В наявності
- Код: 39680
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній накопичувач HDD ext 3.5" USB 10.0TB Seagate One Touch (STLC10000400)
З накопичувачем One Touch Hub ви легко впораєтеся з нею. Захищена паролем система зберігання з портами USB-C і USB 3.0 на передній панелі допоможе швидко створювати резервні копії файлів і заряджати кілька пристроїв одночасно. Сумісність з ОС Windows і комп'ютерами Mac, можливість дзеркалювання файлів і ємність, якої вистачить для зберігання величезної кількості світлин та інших файлів — з цим накопичувачем ви забудете про проблеми.
- Порти USB-C і USB 3.0 на передній панелі для під'єднання й заряджання пристроїв, навіть якщо комп'ютер вимкнений.
- Ємність, достатня для зберігання всіх ваших світлин, відео та інших файлів.
- Захищений паролем зовнішній жорсткий диск з USB концентратором для безпеки даних.
- Накопичувач можна використовувати й з ОС Windows, і з комп'ютерами Mac.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 10000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | USB 3.0 |
| Сумісність інтерфейсу | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 198.5 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 45.3 мм |
| Вага | 1240 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 475 ₴







