
Зарядний пристрій для 4 акумуляторів Lion/NiMH/NiCd — LiitoKala Lii-500S + дисплей і функція Power Bank
1 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 36473
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій для акумуляторів LiitoKala Lii-500S 4x Lion NiMH NiCd Power Bank discharge function Black
Оновлена версія розумного зарядного пристрою Liitokala Lii-500S з можливістю розряджання, перевірки ємності для Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd акумуляторів різних типорозмірів.
Ця модель обладнана сенсорним керуванням, РК-дисплеєм і ніжками з протиковзними накладками. Також пристрій багатоканальний, що дасть змогу настроювати параметри для кожного елемента живлення окремо.
- 4 незалежні канали (індикація, вибір режиму та струму заряду) з рухомими мінусовими контактами
- 3 режими роботи:
- Заряджання CHARGE (починається відразу після встановлення акумулятора)
- Режим DISCHARGE для перевірки ємності розряджання батареї, незалежно від типу
- У режимі TEST процес нормального вимірювання ємності батарей складається з 3:
- Повністю зарядити
- Роз'єднувати
- Ще раз повністю зарядити
- РК-дисплей із підсвіткою і показом: режими заряджання та розряджання (Mode), напруги (V), струму (mA), часу (h), ємності (mAh)
- Автоматичне визначення типу акумулятора та напруги заряджання
- Активація акумуляторів із нульовим зарядом
- Автоматичний контроль процесу заряджання та розряджання батареї
- Регульований струм заряду: 500, 700, 1000, 2000 мА на канал
- Струм розряду: 250, 500 мА (автовибір)
- Вихідна напруга:
- 4.2 В 2000 мА*2, 500 мА / 700 мА / 1000 мА *4
- 1.48 В 500 мА / 700 мА / 1000 мА *4
- 5 В 1000 мА
- USB-вихід 5 В 1 А для заряджання ґаджетів від акумуляторів (тобто працює як Power Bank, для цієї функції підходять тільки Li-ion акумулятори)
- Захист від зворотного увімкнення, короткого замикання, перезаряджання, високої температури
- Живлення: 12 В 3 А (блок живлення в комплекті)
- Розмір: 16.3 х 10 х 3.5 см
- Сумісність:
- Li-ion: 18650, 18490, 17670, 17500, 17355, 16340 (RCR123), 14500, 10440, 26650, 22650, 26500
- Ni-MH/Ni-Cd: A, AA, AAA, SC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Країна виробник | Китай |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип акумулятора | Alkaline |
| Типорозмір акумулятора | AAA, 14500, 18650, 18350, AA, 16340, 26650 |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 163 мм |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴






